Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat İstanbul ULUSOY Nakliyat ile sigortalı kurumsal bir nakliyat hizmeti alın. Maltepe merkezli olan firmamızın Maltepe’de şehir içi ve şehirler arası ev ofis taşıma hizmeti mevcuttur.

Yıllardır evden eve nakliyat sektöründe hizmet sunan bir firma olarak şunu ilke edindik: bizim için ticari çıkarlardan önce müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Müşterilerimizin bizlerden memnun olarak ayrılması ve bizleri çevrelerine tavsiye etmesi bizim için son derece önemdir. Maltepe’de evden eve nakliyat denince akla gelen ilk firma olarak bunun gururunu yaşamaktayız.

Ev Taşıma

Maltepe Ev eşyası taşıma ve depolama hizmetlerini bir arada sunan firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamı geniş kapsamlı sigorta ile taşınmaktadır. Eşyalarınızın önden ücretsiz keşfini yaparak sizlere hem net bir fiyat çıkarmakta hemde taşıma koşullarını oluşturmaktayız. Eşyalarınızın sorunsuz taşınabilmesi için bütün gereksinimlere sahip ve aynı zamanda kurumsallığını tamamlamış bir firmayız.

En eski ve köklü nakliyat firmalarına biri olarak bizimle çalıştıktan sonra herhangi bir usta ve işçiliğe ihtiyaç duymadan yeni adrese taşınmanızı sağlıyor ve işinizi teslim ediyoruz. Maltepe Nakliyat firmaları arasında sorunsuz ve sıkıntısız hizmetin adresi olarak taşınmazlarımızın tamamını üstleniyoruz.

Mobilya Sökümü

Mobilyalarınızın iyi bir şekilde sökülüp kurulabilmesi için ekiplerimizde marangozlarımız mevcuttur. Marangoz olarak çalışanlarımızın tamamı sertifika sahibi ve işinde uzman olan kişilerdir. Bununla birlikte taşınmadan önce eşyalarınızın görülmesi ve yerinde tespiti için gönderdiğimiz persıonellerimiz hem tanışmanızın size çıkaracağı masrafı net bir şekilde çıkarmaktadır hemde ön hazırlık yapma imkanı tanımaktadır. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınıp depolanacağı konusunda hem sözlü hem de yazılı olarak sizlere garanti veriyoruz.

Elbise Taşıma

Elbiselerinizin dahi kırışmadan taşındığı bir nakliyat hizmeti ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Firmamız taşınmadan önce her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmekte ve hesaplamaktadır. Eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı konusunda her zaman en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Evden eve nakliyat sektörünün lider firması olarak Maltepe içersinde ve şehirler arası nakliyat olmak üzere de hizmetlerimiz var.

Kullandığımız araçların tamamı çelik kapalı kasalı olup içleri sunta ile kaplıdır. Araçlarımız ev eşyası taşıma için özel olarak tasarlanmıştır. İçleri temiz ve düzenli olan araçlarımız her zaman çalışmaya hazırdır.